NAŠE SLUŽBY – AUTOSERVIS

PNEUSERVIS

Naša pneuservisná technika je vybavená automatickou technológiou podobratia pneumatiky a prístavkom pre pneumatiky typu RUNFLAT.

Vyvažovanie prebieha na modernom vyvažovacom zariadení s ultrazvukovým sonarom pre automatické načítanie údajov kolesa, pneumatickým upnutím kolesa a automatickým natočením do polohy umiestnenia závažia so svetelnou signalizáciou.

 

VÝMENA MOTOROVÉHO OLEJA

Výmena motorového oleja u všetkých vozidiel na základe parametrov udaných výrobcom a výmena filtrov všetkých druhov za výborné ceny. Služba dostupná v našom autoservise.

VÝMENA BŔZD

Výmena a údržba brzdových kotúčov, platničiek a iných brzdových komponentov, výmena brzdovej kvapaliny – autoservis APSTN.

AUTODIAGNOSTIKA

Ponúkame službu autodiagnostika ako nevyhnutnú súčasť pri určení poruchy vozidla ako aj pri zapisovaní výmen komponentov ktoré to vyžadujú (pri výmene bŕzd ak ma vozidlo elektronickú parkovaciu brzdu) a reštartovaní servisných intervalov – autoservis APSTN.

ČISTENIE OZÓNOM

Ozonizácia účinne odstraňuje alergény, vírusy, plesne a baktérie. Vytvori zdravý a čistý vzduch a zbaví sa nepríjemných zápachov. Spoľahlivo dezinfikuje vašu klimatizáciu, eliminuje alergény, pachy po potravinách a pod. Čistenie ozónom je neporovnateľne účinnejšie ako iné formy dezinfekcie interiéru vozidla. Jeho častice sa dostanú dovnútra koberčekov, poťahov a klimatizácie – autoservis APSTN.

POTREBUJETE PORADIŤ ?

Neváhajte nám zavolať, poradíme Vám a zvolíme najvhodnejšiu formu servisu.


KONTAKTOVaŤ